top of page

eMobilita v komerční sféře?
Víme jak na to. 

upTAXI

upTAXI ​za podpory investičního fondu Teléfonica vyvinula sofistikovanou dispečinkovou platformu pro řízení provozu vozů. Hlavním cílem je rozvoj eMobility v komerční a soukromé sféře. V roce 2015 uvedla v Praze do provozu ve spolupráci s lokálním taxi dispečerem a leasingovou společností doposud nejpočetnější flotilu hybridních taxi vozů.

VERB Group a upTAXI připravují od roku 2017 projekt využití dispečinkové platformy k zavedení elektromobilů v hromadné dopravě, logistice a svozu odpadu. Myšlenka zavedení elektromobilů do komerční sféry je rozvíjena společně s podporou obcí, finančních skupin, energetických společností a výrobců automobilů.

Platforma upTAXI byla testována v jednom z nejsložitějších provozů - taxi dispečink. Právě tento provoz vyžaduje aktuální a přesné informace o lokalitě, identitě objednavatele a době dojezdu.

Pracuje s informacemi KDO, KAM, KDY, JAK a ZA KOLIK (vč. hotovosti, uzavřených i otevřených kreditních systémů, fakturace) s přesahem do e-governmentu a autopojištění.

Naší vizí je poskytnou upTAXI platformu všem budoucím flotilám elektrovozů. Naší vizí je eMobilita.

upNEXT

Technologii upTAXI lze využít v dalších oblastech řízení města, které vyžadují dispečinkové služby.

Taxi (města)

Taxi (letiště)

Sociální služby

Odstraňování graffitti a úklidové služby

Odpadové hospodářství

Car Sharing

upNEXT
PICTURES
DSC_9044
upTAXI Toyota billboard
DSC_9038
DSC_8971
DSC_9237
DSC_9214
DSC_9146
DSC_9114
IMG_6013
IMG_5417
IMG_6718
IMG_6626
Vaclavske nam. eco day
IMG_6201
IMG_6046
bottom of page