​Účinná desinfekce vzduchu od patogenů

- Prověřeno nemocnicemi po celém světě -

Snížení živého SARS-CoV-2 o 99,997%

Nezávisle testováno společností Innovative Bioanalysis, Inc.

AUTORI: Dr. Dana Yee MD, klinická patologka a lékařská ředitelka; Sam Kabbani, MS, BS, MT (ASCP), CLS, hlavní vědecký pracovník; Albert Brockman, ředitel pro biologickou bezpečnost; Kevin Noble, provozní ředitel.

 
Novaerus logo_round.png

Profesionální dezinfekce vzduchu doma i v práci

Novaerus NV200_slide_1.png

DOMA nebo v KANCELÁŘI

Kompaktní NV200 je ideální pro menší místnosti

 
Novaerus NV200_box.png

NV 200
Přenosné zařízení k dezinfekci vzduchu NV 200

 

NV 200 je vhodný pro menší sdílené kancelářské prostory nebo jednotlivé místnosti v domě. Lze jej postavit na podlahu nebo připevnit na zeď. Zpracovává 80 m3 / h (kubické metry vzduchu za hodinu).

Novaerus NV800_box.png

NV 800
Přenosné zařízení k dezinfekci vzduchu NV 800

Tato nástěnná jednotka je ideální pro velké místnosti nebo větší sdílené prostory včetně kanceláří, učeben či zkušeben. Zpracovává 260 m3 / h (kubické metry vzduchu za hodinu).

Novaerus Defend 1050_box.png

Defend 1050
Defend 1050 Přenosné zařízení pro dezinfekci vzduchu

Vhodné do větších prosto pro okamžitou a účinnou dezinfekci, vhodný do prostor s vysokým rizikem infekce. Samostatně stojící, vhodný do jakékoli elektrické sítě. Zpracovává 906 m3 / h (kubické metry vzduchu za hodinu).

 

Reference

Raising Arms

 Mateřská školka Mamos Delne, Litva 

"

Mateřská škola Mamos Delne v rámci pilotního projektu nasadila do tří učeben čističe Protect 800. Během dvou měsíců bylo jedno dítě diagnostikováno s infekcí rotaviru. Díky čističi vzduchu bylo prokázáno jen několik dalších dětí s příznaky.

Na konci pilotního projektu byly čističe ze tříd odstraněny. ve školce velmi brzy nato následovala další vlna infekce rotavirem. Příznaky mělo tentokrá 100% dětí přítomných ve školce.  Rodiče dětí následně požádali, aby došlo k opětovné instalaci čističů vzduchu Novaerus do všech učeben mateřské školky.

"

 

První line v boji proti virům a bakteriím

NanoStrike je patentovaná technologie, která je součástí všech přenosných čističů vzduchu Novaerus.

 

Tato plazmová nanotechnologie zabíjí při kontaktu všechny vzdušné mikroorganismy a poskytuje první linii ochrany před viry a bakteriemi.

Slide_1.gif
 
 
 
Kills & Protects.png

Zabíjí patogeny

Zabíjí vzdušné viry pomocí patentované plazmové technologie. Bezpečné obnovení a udržení zdravé kvality vzduchu.

Bacteria & Mould.png

Bakterie a plísně

Zařízení Novaerus účinně ničí vzdušné bakterie a spóry plísní. Ideální pro téměř všechna domácí a firemní prostředí.

Dust & Pollen.png

Prach a pyl

Přístroje dezinfekce vzduchu Novaerus na plazmatické bázi  snižují prašnost, objem pylů a srsti zvířat.

Nezávislé testy

Test Results.png
  1. Testováno na MS2 Bacteriophage, náhradě za SARS-CoV-2 (2020 - Účinnost zařízení Novaerus NV1050 proti Aerosolized MS2 Virus, Aerosol Research and Engineering Laboratories)

  2. Testováno na lidské parainfluenze typu 3 (HPIV3), běžně používané náhražce spalniček. (2019 - Posoudit dopad čističe vzduchu na virus lidské parainfluenzy typu 3, Airmid Healthgroup)

  3. Testováno na MS2 Bacteriophage, náhradě za SARS-CoV-2 (2020 - Účinnost zařízení Novaerus NV1050 proti Aerosolized MS2 Virus, Aerosol Research and Engineering Laboratories)

  4. Testováno na MS2 Bacteriophage, zástupci pro Norovirus (Testováno na MS2 Bacteriophage, běžně používaném zástupci pro Norovirus (2005 - Přežití virů na čerstvých produktech, s použitím MS2 jako zástupců pro Norovirus, Dawson DJ a kol.)

  5. Testováno na MS2 Bacteriophage, náhradě pro chřipku (2010 - Vyhodnocení filtrů pro odběr a kvantifikaci RNA fágových aerosolů, Louis Gendron a kol.)

  6. Testováno na Mycobacterium smegmatis, běžně používaném náhradním přípravku Mycobacterium tuberculosis (2007 - Hodnocení Mycobacterium smegmatis jako možného náhradního screeningu pro výběr molekul aktivních proti Mycobacterium tuberculosis rezistentnímu na více léčiv, Chaturvedi V et al.)

  7. Testováno na Staphylococcus epidermidis, běžně používaném zástupci pro MRSA. (2011 - Aerosolové přežití Staphylococcus epidermidis, Thompson KA et al.)

 

Čistý vzduch, čisté ruce a vydezinfikované povrchy

Pravidelná hygiena rukou a důsledná dezinfekce povrchů je celosvětově považovaná za účinnou metodu předcházení vzniku a šíření infekcí. Současná doba vyžaduje, aby se přenosu virů zamezilo v co možná největší míře. K pravidlům se tedy přidává i pravidelná dezinfekce vzduchu. Novaerus je nemocnicemi otestovaná technologie, která prostřednictvím plazmy čistí vzduch od  nebezpečných patogenů a zajišťuje tak bezpečné pracovní prostředí. Původně sloužil Novaerus pouze v nemocničním prostředí, nyní je dostupný i pro vaše pracovní prostředí. 

Sneeze.png
 

NOVAERUS je patentovaná technologie, která zneškodňuje patogeny na úrovni DNA, čímž znemožňuje jejich regeneraci.  

 

Chraňte své podnikání a zákazníky
s přístroji Novaerus

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme, který z čističů vzduchu Novaerus je vhodný právě pro vás, váš domov, kancelář, školní třídu, zkušebnu, divadlo, obchod, restauraci či jinou provozovnu.

děkujeme!

 

Výsledky testů

Graph_1.jpg
 

Podívejte se, jak čističe fungují.

 
 

Laboratorní a klinické studie